KURUMSAL

Soğutma sektörüne 2007 yılında ARM SOĞUTMA firmasını kurarak başlangıç yapmış olduk. ARM SOĞUTMA olarak amacımız soğutma cihazlarının imalatı, montajı ve taahhüt işlerini müşteri istek ve ihtiyaçlarına göre ve müşteri memnuniyetini maksimum tutarak yapmaktır.

Her geçen yıl hem cihaz  üretim sayımızı arttırdık hem de referanslarımızı ve müşteri memnuniyetini artırdık. Bu sayede ürettiğimiz ürünlerin kalitesini sürekli arttırırken maliyetlerimizi de düşürmeyi hedefledik.

Zaman içinde firmamızın ve ürettiğimiz ürünlerimizin belgelendirme süreçlerini tamamladık. Amacımız kalitemizin tescillenmesi ve yurt dışı pazar hedefine daha rahat ulaşmaktı.  Ürettiğimiz ürünlerimiz yurtiçi ve yurtdışı pazarda sorunsuz bir şekilde çalışmaktadır.

Globalleşen dünyada ARM SOĞUTMA olarak hem ihracat yaparak ülke ekonomimize katkıda bulunmak hem de markamızı dünya markası haline getirebilmek öncelikli hedeflerimiz arasındadır. Üretimlerimizi yaparken yeni teknolojik ürünlerin takiplerini yapıp bu teknolojilerden üst düzeyde faydalanmak ve kullanmak temel amaçlarımız arasındadır. Müşteri memnuniyetini odaklı çalıştığımız için servislerimizi 7/24 cihazlarımızın çalıştığı  tüm bölgelerde en kısa sürelerde sunabilmek için servis ağlarımızı sürekli geliştirdik.

ARM SOĞUTMA olarak doğruluktan hiç ayrılmayıp, müşteri memnuniyetini maksimum tutmayı hedef yaparak her yıl hem referanslarımızı hem de ciromuzu sürekli olarak artırmaya devam ediyoruz. Bu yolda bizleri yalnız bırakmayan tüm çalışanlarımıza ve bizi tercih eden tüm müşterilerimize teşekkürlerimizi sunuyoruz…

Soğuk hava deposu soğutma cihazlarının imalatı, soğuk hava depo panelleri, soğuk oda montaj, servis ve bakım konularında her zaman müşterilerimize en iyi hizmeti sunmaya devam edeceğiz.